Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

Biz Kimiz?

2009 yılında kurulan Exoticcase, hayatı kolaylaştıran ürünler yaratmak için Ar-Ge, tasarım ve üretimi entegre eden teknoloji aksesuarları satan bir şirketidir. Exoticcase, insanlara günlük yaşamda teknolojiyle daha iyi bir deneyim sunan basit, etkili ve teknolojiyle geliştirilmiş ürünler ve hizmetler sunar.

Çevrimiçi platformlar ve perakende dağıtım yoluyla Exoticcase Türkiye'nin birçok noktasına satış yapmakta ve ürün tedariği sağlamaktadır.

Tüketici elektroniği aksesuarları, teknolojiyle geliştirilmiş ürünler ve yeni ortaya çıkan akıllı cihazlar için ürün tedariği yapan Exoticcase, insanlığın teknolojiyle nasıl etkileşimde bulunduğunu yenileyen yeni kullanıcı odaklı ürünler ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor.

Exoticcase ürünlerinin sahibi Yılmaz İletişim(Fatma Yılmaz), Exoticcase 2009 yılından bugüne en kaliteli teknoloji aksesuarlarını kullanıcılarıyla buluşturuluyor.

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et